PKS Transport Handel Usługi SP. Z O.O. ponownie uruchamia kursy na trasie Turek-Wrocław. Poniżej podajemy szczegóły.
Turek 12:00
Malanów 12:15 – Ceków 12:25 – Morawin 12:31 – Kalisz 12:55 – Nowe Skalmierzyce 13:05 – Ostrów Wielkopolski 13:25 – Przygodzice 13:34 – Antonin 13:45 – Chojniki 14:05 – Międzybórz 14:10 – Drołtowice 14:20 – Oleśnica 14:50 – Wrocław PL.Grunwaldzki 15:30 – Wrocław Dworzec 15:40
Wrocław Dworzec 17:00
Wrocław Pl.Grunwalczki 17:00 – Wrocław Psie Pole 17:15 – Oleśnica 17:38 – Drołtowice 18:06 – Międzybórz 18:15 – Chojniki 18:20 – Antonin 18:38 – Przygodzice 18:49 – Ostrów Wielkopolski 19:00 – Nowe Skalmierzyce 19:20 – Kalisz 19:30 – Morawin 19:58 – Ceków 20:04 – Malanów 20:14 – Turek 20:28
Zapraszamy do korzystania z usług.