Ruszyła Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Pomagamy!

WOŚP Turek

W tym roku jednoczymy się, by dokonać zakupu sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Gramy dla dzieci małych, które z potrzebują naszej pomocy. Od rana na terenie całego powiatu tureckiego spotkać można wolontariuszy, którzy zbierają pieniądze do znanych wszystkim puszek.

Niewątpliwie jest to dzień wrażeń przepełniony ogromną życzliwością ludzi, której siłę widzimy przy wydarzeniach o charakterze charytatywnym. W całej Polsce nie brak ochotników na wolontariuszy, którzy są zarówno dorosłymi, jak i bardzo młodymi osobami. Również w powiecie tureckim chętni mogą wrzucić pieniądze do puszki.

Na terenie Turku spotkać można wolontariuszy ze szkół w Kaczkach Średnich, Słodkowa, Tokar czy Kawęczyna. Łącznie 72 osoby o gorących sercach mimo niezbyt sprzyjającej pogody pomagają innym.

Z całego serca zachęcamy do udziału w akcji dzięki której możemy uratować niejedno życie.
Trwają Historyczne Mistrzostwa Polski Karate Full ...
Maturzyści z Zespołu Szkół Rolniczych zatańczyli P...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 29 listopada 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.