Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Sąd Rejonowy w Turku skazał Daniela M., syna gwiazdy disco-polo

Gwiazda disco-polo

Rodzina Daniela M., syna jednego z najpopularniejszych w kraju muzyków disco-polo od kilku dni nie schodzi z pierwszych stron gazet. Niechlubnej popularności przysporzy też zapewne skazujący wyrok, jaki w sprawie młodego mężczyzny zapadł w turkowskim sądzie.

Postępowanie, które toczyło się w turkowskim sądzie dotyczyło wydarzeń, jakie w maju ubiegłego roku rozegrały się w rodzinnym domu małżonki Daniela M., w Russocicach. 13 maja do funkcjonariuszy z Turku dotarła informacja o awanturze w domu należącym do obecnych teściów mężczyzny. 28-latek miał szarpać się z domownikami. Na jego nieszczęście mundurowi odkryli na dodatek, że miał on przy sobie niewielką ilość marihuany.

W środę, 2 stycznia w Sądzie Rejonowym w Turku zapadł w tej sprawie wyrok. Daniel M. został skazany na karę grzywny w wysokości 3300 zł. Do tego zobowiązany został do pokrycia kosztów sądowych w wysokości 579 zł. To już drugi wyrok na koncie 28-latka - pierwszy zapadł w połowie ubiegłego roku i dotyczył znieważenia policjantów.

Wygląda na to, że to nie koniec kryminalnej historii syna muzyka disco-polo, bo 30 grudnia 2018 roku policjanci interweniowali w jego białostockim mieszkaniu, gdzie znaleźli blisko 3,5 grama marihuany.

Fot: wspolczesna.pl/Anatol Chomicz

Co przynosi 2019 rok? Zakupy już tylko w jedną nie...
Leśna i Chełmońskiego jak u Reymonta. Mieszkańcy p...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 19 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.