Siódmy zgon przez COVID-19 w powiecie tureckim

koronawirus

Służby Wojewody Wielkopolskiego każdego dnia przedstawiają raporty związane z sytuacją epidemiologiczną w Wielkopolsce. Aktualnie w naszym województwie stwierdzone są 784 aktywne przypadki. Dziś odnotowano kolejnych 25 zachorowań. Niestety jedna osoba zmarła. Jest to pacjent z terenu powiatu tureckiego.

Urząd Wojewódzki w Poznaniu poinformował, że w Wojewódzkim Szpitalu Zespolony w Koninie z powodu COVID-19 zmarł pacjent pochodzący z powiatu tureckiego. Jest nim 65-letni mężczyzna. To już siódma ofiara koronawirusa od początku pandemii pochodząca z Turku i okolic.

Aktualnie na terenie powiatu tureckiego jest 101 osób objętych kwarantanną, dwie osoby są hospitalizowane, a jedna przebywa w izolatorium. Dodatkowo 8 osób jest poddanych izolacji domowej. Od marca w naszym regionie stwierdzono 329 zakażeń SARS-CoV-2, z czego 313 osób zostało wyleczonych, a 7 osób zmarło.
Brudzew: Rajd rowerowy Klubu Seniora "Srebrzyści"
Dla Agaty dzielili się tym, co najcenniejsze. Tłum...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 20 sierpnia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.