Sławomir i Brathanki gwiazdami tegorocznych Dni Malanowa

Sławomir Brathanki

Autor przeboju Miłość w Zakopanem oraz zespół Brathanki będą gwiazdami tegorocznych Dni Malanowa. Zapowiada się niesamowita zabawa. Już teraz zapraszamy wszystkich mieszkańców do wzięcia udziału w imprezie.

Tegoroczne Dni Malanowa zaplanowano na 25 i 26 maja. Tradycyjnie już nie zabraknie rozrywek dla starszych i młodszych mieszkańców gminy, ale nie tylko. Najbardziej wyczekiwaną częścią dwudniowego świętowania są bowiem koncerty zaproszonych gwiazd. Trzeba przyznać, że w tym roku zabawa zapowiada się bardzo interesująco, a to za sprawą zaproszonych artystów.

Gwiazdą Dni Malanowa ma być bowiem twórca sylwestrowego przeboju „Miłość w Zakopanem”, czyli nie kto inny jak Sławomir. W jego wykonaniu zapewne usłyszymy w Malanowie także takie hity jak „Ty mała znów zarosłaś” czy „Megiera”. Piosenkarz, aktor i showman telewizyjny z pewnością rozgrzeje publiczność.

Malanów w tym roku grać będzie bardzo swojsko. Folkowych akcentów nie zabraknie podczas występu zespołu Brathanki. Zespół, który zaistniał na rodzimej scenie muzycznej z przebojem „Czerwone korale” od kilku lat występuje z nową wokalistką, Agnieszką Dyk. W Malanowie usłyszymy nie tylko największe hity, ale też mniej znane utwory zespołu.

Raz na wozie, raz… w urzędzie, czyli Antosik zatru...
Wideo: „Potrzeba nieustannej odnowy umysłów i serc...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
sobota, 24 sierpień 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.