Śniegiem miasto zasypało

Miasto Turek

Pogoda od długiego czasu płata nam figle. Jeszcze kilka dni temu mieliśmy okazję cieszyć się słońcem oraz wysokimi, jak na ten czas temperaturami. Dzisiaj za oknem śnieg i zimowa aura.

-Zdążyłem zmienić opony na letnie, żona zrobiła już wiosenne porządki chowając wszystkie zimowe rzeczy. Jak się okazuje można było jeszcze poczekać, a zamiast lekkich kurtek wystawić sanki- mówi jeden z mieszkańców Turku.

Na ewentualne zmiany pogody przygotowani są samorządowcy, w tym miasto, które wciąż ma podpisaną umowę z PGKiM dotyczącą odśnieżania. W razie potrzeby drogi zostaną odśnieżone, a mieszkańcy nie mają czym się martwić.

Niestety w chwili zagrożenia koronawirusem prosimy jednak o niewychodzenie z domu, a lepienie bałwana przełożyć na następny rok.
Lubisz recytować? Baw się z MDK i prześlij film!
E-usługi pozwalają na szybki kontakt z urzędem ska...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 31 maj 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.