Społeczna rada do spraw osób niepełnosprawnych powiatu tureckiego rozpoczyna nową kadencję

Rada Społeczna Powiatu Tureckiego

Podczas spotkania powiatowej społecznej rady do spraw osób niepełnosprawnych w kadencji 2019-2023 wręczono powołania członkom, którzy zasiadać będą w tym gremium przez najbliższe cztery lata.

Spotkanie rozpoczęło się od podziękowań za pracę tym, którzy zasiadali w radzie w latach 2015-2019. Następnie wręczono powołania członkom, którzy w radzie zasiadać będą w rozpoczynającej się właśnie kadencji. W skład gremium, które troszczy się o sprawy niepełnosprawnych osób z powiatu tureckiego znaleźli się: Edyta Michalak, Barbara Zielińska, Monika Małecka, Dagmara Felisiak oraz ks. Paweł Zalewski.

W drugiej część zaprezentowano informacje dotyczące organizacji oraz trybu działania rady. Starosta Dariusz Kałużny wnioskował, aby przewodniczącą został Edyta Michalak, będąca jednocześnie dyrektorem PCPR w Turku. Kandydatura została jednogłośnie przyjęta. Na zastępcę wybrano Barbarę Zielińską, zaś sekretarzem rady została Monika Małecka.

Edukacja przez zabawę - Zaproszenie do “Ognika”
Tuliszków: Niezwykły "Dziadek do orzechów" już 6 g...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Rodzic w sobota, 26 październik 2019 07:47

Patrzę na to zdjęcie i ...nie wierzę !! Są na tym zdjęciu osoby , które utrudniają a nie pomagają , albo tylko dużo mówią ! Kto naprawdę ich wybrał ???

Patrzę na to zdjęcie i ...nie wierzę !! Są na tym zdjęciu osoby , które utrudniają a nie pomagają , albo tylko dużo mówią ! Kto naprawdę ich wybrał ???
Gość
piątek, 03 kwiecień 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.