Dziesięć rund i 14. zwycięstwo. Kamil Gardzielik wciąż niepokonany!

Zwycięstwo Kamila Gardzielika
Niepokonany pięściarz z Dobrej Kamil Gardzielik w wielkim stylu powrócił do ringu. W sobotę, 6 listopada w Nowym Sączu stoczył jedną z głównych walk wieczoru podczas kolejnej już gali z cyklu Challenger's Boxing Night by GIA. Jego przeciwnikiem był Nicolas Luque Palacios
 
 
Dwie główne walki gali główne walki stoczyli Krzysztof „Diablo” Włodarczyk i Kamil Gardzielik. Pierwszy z nich ma swoim dorobku mistrzowskie pasy wagi junior ciężkiej, a udział w gali to dla „Diablo” przygotowanie do walki o tytuł mistrza Europy. Pochodzący z Dobrej Kamil Gardzielik zwyciężył wszystkie swoje dotychczasowe pojedynki na zawodowym ringu, w tym z Joelem Julio, który można było oglądać na żywo w Turku. Podczas gali w Nowym Sączu walczyli również: Łukasz Pławecki, Jan Czerklewicz, Bartłomiej Szczęsny, Aleksander Bereżewski i Mateusz Wojtasiński.
 
Walka Kamila, w której przeciwnikiem był Nicolas Luque Palacios trwała 10 rund. Nie była to łatwa przeprawa dla pięściarza z Dobrej, który od siódmej rundy niemal nie widział na jedno oko. Mimo to 29-latek zachował kontrolę w ringu i zakończył pojedynek zwycięstwem. - To był rywal trudny, który stał za gardą, ale nie był jakimś wielkim pięściarzem, nie oszukujmy się. Im lepszy pięściarz, tym ja daje więcej od siebie. To, że dziś był może słabszy występ nie oznacza, że z lepszymi rywalami będę słabo boksował - podsumował po walce Kamil Gardzielik.
Władysławów: Zarząd Gminny OSP w nowym składzie
Tragedia na 3 Maja. Kobieta zatruła się tlenkiem w...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 17 stycznia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.