Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

65 Pucharów dla KSISW Turek

Karate

W dniu 16 grudnia 2023 roku w hali sportowej W Tuliszkowie odbyły się XXX Mistrzostwa Powiatu Tureckiego Shinkyokushinkai Karate WKO Japan pod patronatem Okręgowego Związku Karate w Poznaniu.

Zawody otworzył shihan Dariusz Jasiakiewicz 5 dan WKo Japan z Klubu Sportów i Sztuk Walk , który był również organizatorem tej imprezy sportowej. Sędzią głównym turnieju był sensei Daniel Pakuła 4 dan, który w październiku podczas Mistrzostw Świata w Japonii zdawał na stopień 4 dan. Zawody rozgrywano w konkurencji walk kontaktowych na dwóch matach w których uczestniczyło blisko 140 zawodników z miasta Turek, Gminy Turek, Malanów, Przykona, Kawęczyn , Dobra, Brudzew, Tuliszków, Władysławów. Nad prawidłowością całego turnieju czuwało 15 sędziów z licencjami klubowymi, OZK i PFKS. Walki były bardzo widowiskowe i emocjonujące często dogrywka musiała wyłonić zwycięzcę w poszczególnych kategoriach wagowych i wiekowych. Wszyscy startują otrzymali super słodkości ,a najlepsi z najlepszych okazałe puchary i dyplomy. Podziękowania za wsparcie turnieju dla Starostwa Powiatowego w Turku, Urzędu Gminy i Miasta Tuliszków, Burmistrza Turku, Wójta Gminy Kawęczyn, Radnego Miejskiego Pawła Kwiatkowskiego , PGKIM Turek, Piekarni Kasztelan z Tuliszkowa, Państwa Anny i Mariusza Sobczak z firmy SOBMAR z Żuk, Pani Agnieszki Stasiak Przedszkole ( Dolina Elfów) w Turku , dyrekcji Szkoły Podstawowej w Tuliszkowie i rodziców szczególności z Gminy Tuliszków.
 
Projekt Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół ZS...
Dopingujmy naszych skoczków w Zakopanem!

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 28 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.