Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Tuliszków: Turniej o Puchar Starosty Siedleckiego

Puchar-Starosty

Dnia 25 maja zawodnicy WKSW Tuliszków wybrali się do Siedlec, aby uczestniczyć w Pucharze Starosty Siedleckiego wyjazd był 2 dniowy. Po zakwaterowaniu w pięknym hotelu Chodowiak zawodnicy mieli okazję zwiedzić ogród japoński w Suchożebrach.

26 maja w Stoku Lackim koło Siedlec odbył się turniej o Puchar Starosty Siedleckiego.
Zawodnicy z Tuliszkowa przystąpili do niego w składzie Antoni Głowiński, Aleks Wiktorski, Kacper Michalak zawody sędziował również nasz utytułowany zawodnik Albert Jesiołkiewicz.

W zawodach wystartowało 130 zawodników z Poznania, Tuliszkowa, Białegostoku,Szczecina, Częstochowy, Krosna, Włocławka oraz reprezentacja gospodarza turnieju Akademii Sztuk Walki - Jacka Szymańskiego. Walczono na 2 matach w konkurencji kumite knockdown.

Sędzią głównym zawodów był Hanshi Tomasz Olejnik 8 dan.

WKSW Tuliszków zdobył komplet medali: Antoni Głowiński 1 miejsce do 7 lat wygrane 3 walki, Kacper Michalak 1miejsce do lat 11 wygrane 3 walki, Aleks Wiktorski 2 miejsce do lat 9 wygrane 2 walki.

Zawodnikom udzielał swoich cennych wskazówek sensei Tomasz Adamkiewicz 3 dan. W trakcie przerwy zawodnicy WKSW Tuliszków uczestniczyli w pokazie tameshiwari łamania przedmiotów wspólnie z organizatorem sensei Jackiem Szymańskim za co zostali nagrodzeni gromkimi brawami.

Wyjazd był możliwy dzięki wsparciu pana Jakuba Kowalczyka z firmy IzoSerwis. Korzystając z okazji pragniemy podziękować sensei Jacek Szymański i całej Akademi za super przyjęcie i zorganizowanie czasu wolnego dla zawodników oraz panu Jakubowi Kowalczykowi za udostępnienie samochodu na wyjazd.

Osu dziękujemy

Piłka nożna, siatkówka i tenis ziemny- czyli Dni T...
Tuliszków: Uroczysta sesja Rady Miejskiej obfitowa...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 15 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.