Siła, kondycja i niezbędne wskazówki, czyli trening z mistrzem Kamilem Gardzielikiem

boks

Boks to jeden z najstarszych i najbardziej widowiskowych sportów. Kształtuje ciało oraz umysł. Jest to nie tylko sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu, ale również rozwija kondycję i siłę. O tym wszystkim opowiedział Kamil Gardzielik, który swoim trenującym dał również „niezły wycisk”.

Kamil Gardzielik- sportowiec z Dobrej, który odnosi same sukcesy w dziedzinie boksu. Do tej pory stoczył 8 zawodowych walk i każdą z nich wygrał. Trenuje pod okiem najlepszych i jest idealnym przykładem na to, że ciężka praca i ogromna pasja pomagają spełnić marzenia.

W sobotę, 2 czerwca w sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Turku odbyło się Spotkanie z mistrzem. Rzecz jasna bohaterem tego dnia był Kamil Gardzielik, który przekazał uczestnikom istotne informacje na temat boksu.

Licznie przybyli na spotkanie sportowcy ćwiczyli pod okiem mistrza, co wcale nie było łatwe. Musieli oni bowiem wykazać się ogromną siłą i kondycją. Trener skupił się głównie na technice oraz akcjach, które wykorzystać można podczas walki.

- Cieszę się z dużej frekwencji i dziękuje Kamilowi Więcławkowi za zaproszenie. Ćwiczący pilnie słuchali wskazówek i starali się robić wszystko najlepiej- mówił Kamil Gardzielik.

Przydatne wskazówki są jednak bezcenne, a mieszkańcy Turku i okolic z całą pewnością udoskonalili swój kunszt.

Należy nadmienić, że organizatorem spotkania był Striker Turek.
 

Wideo: Muzyczna gala na początek Dni Tuliszkowa
„Wielka Akcja Poboru Krwi” podczas Dni Turku i Gmi...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - ja w wtorek, 08 lutego 2022 18:13

Mistrzem????

Mistrzem????
Gość
piątek, 02 grudnia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.