TUR-remisuje

Remisem 2:2 zakończyło się rozgrywane w poniedziałek spotkanie trampkarzy młodszych pomiędzy Olimpią Koło, a MGKS TUR 1921 Turek. Dwie bramki dla naszej drużyny zdobył Nikodem Marciniak.

Od pierwszych minut mecz był bardzo wyrównany, jednak to gospodarze jako pierwsi zdobyli bramkę w 20 minucie. Stracony gol podziałał bardzo mobilizująco na nasz zespół, który jeszcze przed przerwą dzięki bramkom Nikodema najpierw wyrównał, a później wyszedł na prowadzenie. Po zmianie stron drużyna z Koła od razu wyrównała przebieg meczu po prostych błędach naszych obrońców. I po raz kolejny TUR po straconej bramce zaczął grać odważniej i dążył do wygrania spotkania, które było bardzo blisko. W końcowych minutach nasz zespół stworzył cztery stuprocentowe okazje, jednak zabrakło skuteczności, a po meczu pozostał duży niedosyt.

Bramki:
20’ 0-1
26’ 1-1 Nikodem Marciniak (as. Kamil Krotowski)
30’ 2-1 Nikodem Marciniak (as. Kamil Ślusarek)
36’ 2-2

TUR: Kamil Ślusarek, Kacper Chruściński, Miłosz Maciejewski (kpt), Filip Staszak, Norbert Jacaszek, Franciszek Tomaszak, Jakub Kotoński, Nikodem Marciniak, Adam Oleksy, Mateusz Romke, Kacper Kałużny oraz Patryk Cieślak, Błażej Potasiński, Filip Kurek, Kamil Krotowski.
Trener: Bartosz Grabowski
Zdjęcia: Ireneusz Oleksy

Magda Filipiak z Tura1921 zagra o mistrzostwo Pols...