Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Ambro zwycięzcą Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Turku

Ambro

Piękna pogoda zachęca do aktywnego wypoczynku oraz dobrej zabawy. W tym tygodniu atrakcji było naprawdę wiele. Również dzisiaj tj. 19 czerwca dzień rozpoczął się na sportowo, a to za sprawą turnieju piłki nożnej.

Międzyzakładowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Turku rozpoczął się na Stadionie 1000- lecia o godzinie 9.00. Oficjalnego otwarcia wydarzenia oraz zaciętej, pełnej emocji rywalizacji życzył zawodnikom dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Turku Krzysztof Kolenda.

W rywalizacji udział wzięły cztery drużyny- Drawer, Flokk Turek, OSP Turek oraz Ambro.

Ostatecznie po zaciętej rywalizacji pierwsze miejsce zajęli zawodnicy Ambro. Druga pozycja przypadła drużynie OSP Turek, trzecia reprezentantom firmy Drawer, czwarta natomiast Flokk Turek.

Aby wydarzenie było wyjątkowe nie tylko pod względem sportowym organizatorzy przygotowali dla wszystkich poczęstunek w postaci kiełbasek z grilla oraz zimnych napoi.
OSP Janiszew ponownie mistrzem gminy Brudzew
Władysławów: Rodzinny festyn i Festiwal Rekordów

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 25 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.