Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Barbórkowe SZUBY 2018 w Turku

Szuby 2018 Turek

11 grudnia br. w Klubie Barbórka r ramach obchodów „Dnia Górnika” odbył się tradycyjny XXIII Barbórkowy Turniej „SZUB” o puchar przewodniczącego Międzyzakładowego Związku Zawodowego Górników PAK Kopalni Adamów dla pracowników oraz emerytów i rencistów Kopalni oraz PAK Górnictwo Spółka z o.o., który oficjalnie otworzył przewodniczący Związku Krzysztof Tarnas.

W turnieju wzięło udział 21 par tj. 42 zawodników, których w losowaniu podzielono na 4 grupy eliminacyjne. Do półfinału awansowało po dwie najlepsze pary z każdej grupy, natomiast zwycięskie pary awansowały do ścisłego finału. W finale cztery najlepsze pary rozegrały po trzy partie „każdy z każdym”, które wyłoniły zwycięzców turnieju.

Puchar przewodniczącego MZZ Górników PAK Kopalni Adamów zdobyła para Wiesław Krupowicz/Krzysztof Adamczewski,

Puchar za II miejsce otrzymała para Sławomir Cyran/Ryszard Górecki, puchar za III miejsce otrzymali Kazimierz Końciak/Zenon Szymanowski, natomiast IV miejsce zajęli Dariusz Lewandowski/Maciej Wojtkowiak.

Cztery najlepsze pary otrzymały także nagrody rzeczowe ufundowane przez organizatora turnieju, którym był MZZ Górników PAK Kopalni Adamów.

Wideo: Wyjątkowa uroczystość w Szkole Podstawowej ...
Gdzie jest ludzka twarz urzędników i radnych? Turk...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 19 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.