Bartosz Grabowski nowym trenerem Tura

Bartosz Grabowski

W 2019 roku doszło do zmiany na stanowisku trenera seniorów MGKS Tur 1921 Turek. Trenerów Dariusza Brzostowskiego i Przemysława Zająca zastąpi Bartosz Grabowski.

Bartek z Turem związany jest od zawsze, jako jedyny zawodnik z Turku reprezentował Klub w I lidze. Od chwili powstania zespołu seniorów był on czołowym zawodnikiem Klubu, będąc najlepszym strzelcem zespołu.

Po zakończeniu sezonu 2017/2018 Bartek zakończył karierę piłkarską, nadal trenując drużynę młodzieżową, z którą wywalczył awans do ligi wojewódzkiej. Od nowego roku poprowadzi on zespół seniorów w lidze międzyokręgowej. Głównym celem na nadchodzącą rundę postawionym przez Zarząd jest zajęcie jak najlepszego miejsca w tabeli. Doświadczenie oraz profesjonalne przygotowanie Bartka pozwala wierzyć, że cel zostanie osiągnięty. Klub kieruje podziękowania do Darka Brzostowskiego i Przemysława Zająca za ogrom pracy, jaki włożyli w przygotowanie seniorów w tak trudnym okresie.

Fakt spadku z IV ligi spowodował, że z Klubu odeszło wielu czołowych zawodników. Dlatego ogromnym wyzwaniem było podjęcie się tej funkcji i zorganizowania nowego zespołu. Mimo ogromnych problemów Darek oraz Przemek podołali temu wyzwaniu i mimo średnich wyników zespół pokazał umiejętności i wole walki.
Tuliszków:W Sarbicku zrealizowano projekt pod nazw...
Władysławów: Ławka Niepodległości

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 09 kwiecień 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.