Wideo: Bartosz Sadkowski z kolejnym medalem! Tym razem zdobył srebro

Bartosz Sadkowski w Abu Dhabi

Kolejny medal zdobył dla Polski Bartosz Sadkowski. Podczas Światowych Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych w Abu Dhabi odniósł on kolejny sukces. Tym razem na dystansie 1000 m.

To już kolejny, tym razem srebrny medal dla turkowianina. Niepokonany był kolarstwie, gdzie wygrał z rywalami zdobywając złoto. O tym sukcesie pisaliśmy TUTAJ

Należy nadmienić, że reprezentacja Polski na największych igrzyskach dla osób z niepełnosprawnością na świecie składa się z 64 zawodników, którym towarzyszą trenerzy i członkowie ekipy. Sportowcy z naszego kraju biorą udział w 17 dyscyplinach. Sportowcy rywalizują jeszcze na Igrzyskach, ale już niebawem odbędzie się uroczyste powitanie Polskiej Reprezentacji Olimpiad Specjalnych, powracającej ze Światowych Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych w Abu Dhabi.

Makuszaki po raz kolejny zwycięzcami Festiwalu Szk...
Jak być skutecznym managerem, czyli konkursowe zma...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 31 maj 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.