Bezpłatne zajęcia karate dla dzieci i młodzieży

Karate

Jak co roku w okresie wakacji klub Sportów i Sztuk Walk działający od 40 lat wspólnie z Burmistrzem Miasta Turku Romualdem Antosikiem i PGKIM Sp.zo.o w Turku, Getec S.A , OSP Turek organizujemy bezpłatne zajęcia dla dzieci i młodzieży w naszej Sali Dojo ( czerwone drzwi) dla dzieci w ramach wakacje w mieście.

Pierwsza połowa zajęć już za nami, a było wesoło i fajnie podczas zajęć Shinkyokushinkai Karate, kickboxingu , samoobrony i judo oraz nauki akrobatyki . Dzieci mają możliwość uczestniczyć w zajęciach w specjalistycznej sali sportów walki wyposażonej w prawdziwe maty do judo, worki do karate i kickboxingu , rękawice, kaski do boksu.

Oprócz treningów jest również czas na inne fajne atrakcje jak pokaz ptaków drapieżnych, pokazy wozów strażackich czy darmowa wycieczka do Kopalni Soli w Kłodawie.

Każde zajęcia zawsze kończyły się wręczaniem nagród dla wszystkich uczestników zajęć. Zajęcia wspierał również wspierali również radni Ewa Groncik i Paweł Kwiatkowski.

Zajęcia w części pierwszej naszych wakacyjnych zajęć prowadzili trenerzy w osobach Tomasz Stankiewicz, Jacek Kordylewski, Dariusz Szymczak, Jacek Sobczak, Tomasz Sobczak, Nikola Stankiewicz, Dominik Zomer i Dariusz Jasiakiewicz.

W drugiej części wakacji Zarząd Klubu zaplanował kolejną wycieczkę do Kopalni Soli dla tych co jeszcze nie byli , wspólne ognisko z pieczeniem kiełbasek, koleiny pokaz ptaków drapieżnych, nocny biwak z wiaderkiem lodów.

Są jeszcze wolne miejsca na zajęcia w drugiej części wakacji Informacja tel. 693714490 wszystko bezpłatnie .
Pielgrzymi na rowerach wyruszyli na Jasną Górę
Przykona: Otwarte Motoparalotniowe Slalomowe Mistr...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 26 września 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.