Bezpłatne zajęcia sportów walki w ferie. Zapraszamy!

Zajęcia karate

Zarząd Klubu Sportów i Sztuk Walk w Turku z 40 letnią tradycją jako jedyny klub sportów walki zaprasza na bezpłatne zajęcia sportów walki w okresie ferii zimowych 2023.

Zajęcia odbywają się z podziałem na grupy wiekowe w Sali Dojo Turek ulica Powstańców Wielkopolskich czerwone drzwi. Przy Sali znajduje się duży wygodny parking samochodowy ,a sala jest ocieplana i posiada jedyny w Turku mate do judo oraz ring do boksu, kickboxingu i karate Shinkyokushinkai. Ponadto sala jest wyposażona w worki, kaski, ochraniacz, rękawice do boksu i inny sprzęt niezbędny w szkole walki. Zajęcia maja charakter rekreacyjny i są prowadzone przez profesjonalną kadrę trenerską, pedagogiczną i są lepsze od sesji z psychologiem czy terapeutą. Jedynym warunek trzeba dać jest dać szansę dziecku lub sobie. Klub działa społecznie i oferuje naukę prawdziwych japońskich sportów walki pod nadzorem Okręgowego Związku Karate, a to ważne z uwagi na podszywające się grupy prywatne. Ponadto w ofercie super samoobrona dla dzieci i młodzieży w oparciu o szkolenie służb mundurowych.

Ilość miejsc ograniczona zapisy tel 693714490, strój sportowy bez obuwia – na Sali szatnie i WC.
 
Tuliszków: Powołanie do Kadry Wojewódzkiej Wielkop...
Ciekawostka na niedzielę: Kryminalna przeszłość pi...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 24 marca 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.