Biegi Niepodległości już w niedzielę! Nastąpią utrudnienia w ruchu

Biegi Niepodległości

Już tradycyjnie 11 listopada odbędzie się wyjątkowe wydarzenie dla miłośników sportu. Aby uczcić odzyskanie przez Polskę niepodległości dzieci, młodzież i dorośli pobiegną ulicami Turku. Informujemy jednocześnie, że tego dnia nastąpią utrudnienia w ruchu.

Przed nami 29.Biegi Niepodległości. Tego dnia rywalizować będą ze sobą zarówno maluchy, jak i doświadczeni biegacze. Bieg główny rozpocznie się o godzinie 12.30. Zawodnicy wystartują ze Stadionu 1000-lecia w Turku.

W związku z zaplanowanym biegiem ulicznym na dystansie 10 km wystąpią utrudnienia w ruchu pojazdów w godzinach 12:30 – 14:15 na następujących ulicach: Sportowa, Kaliska, Plac Wojska Polskiego, Kolska, Kolska Szosa, Aleja Solidarności, Milewskiego, Kączkowskiego. Utrudnienia mogą występować również na ulicach przyległych do wyżej wymienionych.

Podczas biegu ruchem kierować będą policjanci. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności na odcinkach objętych biegiem oraz stosowanie się do poleceń wydawanych przez służby porządkowe.

Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

 

Tuliszków: X Memoriał im. Jigoro Kano
Malanów: Sarna wybiegła na drogę. Mężczyzna uderzy...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 25 maj 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.