Brudzew: Druhowie z Galewa najlepsi w halowej piłce nożnej

Powiatowy Turniej w Halowej Piłce Nożnej Drużyn OSP

Drużyna reprezentująca OSP Galew zwyciężyła w Powiatowym Turniej w Halowej Piłce Nożnej Drużyn OSP. Rywalizacja w hali sportowej w Brudzewie była pełna emocji i zdrowej, sportowej walki.

W turnieju wzięło udział 12 drużyn, reprezentujących jednostki OSP z całego powiatu tureckiego. Na boisku rywalizowały drużyny z Galewa, Kun, Wyszyny, Janowa, Kalinowej, Skęczniewa, Gąsina, Wróbliny, Radyczyn, Malanowa, Kawęczyna i Turku. Jeszcze przed rozpoczęciem rozgrywek wicestarosta powiatu tureckiego Władysław Karski wyróżnił drużynę OSP Wyszyna Pucharem Starosty Tureckiego za godne reprezentowanie powiatu na niwie strażacko-pożarniczej.

Strażacka rywalizacja - tym razem nie w sztafecie czy bojówce, ale na sportowym boisku była niezwykle zacięta, ale prowadzona w duchu fair play. Po rozegraniu wszystkich meczy można już było ogłosić wyniki. Mistrzem turnieju została drużyna z Galewa i to właśnie ona zyskała prawo do reprezentowania powiatu podczas zawodów wojewódzkich. Na drugim miejscu uplasowali się piłkarze z OSP Wyszyna, trzecia lokata przypadła OSP Kalinowa, zaś tuż za podium stanęli zawodnicy z OSP Malanów.

fot.Patryk Bajdek

Regionalny Turniej Ligii Młodych Wojowników
Tuliszków: Limit chaosu przekroczony, czyli radni ...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 13 lipiec 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.