Brudzew: Kajakami przez Wartę, czyli spływ kajakowy Uniejów- Kozubów idealną formą aktywnego wypoczynku

Spływ kajakowy Uniejów – Kozubów

Wspaniała pogoda, wyśmienite towarzystwo i pełen spokój. Właśnie taki był spływ kajakowy na trasie Uniejów – Kozubów, który odbył się 28 lipa. W tym roku nasza redakcja miała okazję wziąć udział w przygodzie od początku do końca podziwiać widoki prosto z kajaka.

W niedzielne południe wszyscy uczestnicy spływu spotkali się przy promie w Kozubowie, gdzie ratownik Jacek Lubas wyjaśnił zasady bezpieczeństwa. Stamtąd wszyscy wspólnie przejechali autobusem na start - do Uniejowa. Spływ Wartą w pełnym słońcu to idealna forma aktywnego wypoczynku, która każdego roku przyciąga wiele osób. Przy słonecznej pogodzie rzeka nabrała jeszcze większego uroku.

Malowniczy krajobraz nadwarciańskich lasów, ptaków i roślinność – wszystko to mogli na własne oczy zobaczyć uczestnicy spływu. Pod wrażeniem byli nie tylko ci, którzy na spływ Wartą wybrali się po raz pierwszy, ale też zapaleni kajakarze.

Metą niedzielnego spływu był prom w Kozubowie. To tam zmęczeni, ale szczęśliwi spotkali się śmiałkowie, którzy zdecydowali się pokonać pełną uroku trasę w kajaku.

Potwierdzamy! Warto uczestniczyć w przygodzie. Wraca się wypoczętym, szczęśliwym i opalonym!
Noc Horrorów na muzealnym dziedzińcu
Wideo: Nowy sztandar i odznaczenia dla pszczelarzy

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 01 lipca 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.