Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Brudzew: Malownicze krajobrazy i dobra zabawa, czyli spływ kajakowy z nurtem Warty

Spływ kajakowy

Dla miłośników sportu była to kolejna wielka przygoda. Doskonała pogoda i chęć aktywnego spędzania wolnego czasu sprawiły, że tegoroczny spływ kajakowy był wyjątkowy.

Miłośnicy kajaków spotkali się w niedzielę 24 lipca w Kozubowie, skąd udali się do Uniejowa i wyruszyli na spływ kajakami rzeką Wartą.

Pierwszym punktem spływu była przeprawa promem na drugą stronę rzeki, gdzie na spływowiczów czekał autokar, którym dojechali do Uniejowa na miejsce startu. Pogoda dopisała, dzięki czemu uczestnicy bez problemu pokonali malowniczy 12 kilometrowy odcinek trasy.

Spływ kajakowy rzeką Wartą na stałe wpisał się w karty kalendarza. Nic w tym dziwnego, gdyż każdego roku znajduje on wielu zwolenników.

 źródło: Gminny Ośrodek Kultury Wozownia

Przykona: Piłkarskie emocje na turnieju w Smuslku
Przykona: Rywalizacja wodnosamolotów zakończona. N...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Adam w czwartek, 04 sierpnia 2022 00:04

Artykuł wnoszący do wydarzenia więcej pytań niż odpowiedzi.
Nie wiemy, kim są ci miłośnicy kajakarstwa, czy i jak można się do nich zapisać, czy spływ kajakowy jest dla każdego, ile on kosztuje?
Dziennikarstwo mało profesjonalne.

Artykuł wnoszący do wydarzenia więcej pytań niż odpowiedzi. Nie wiemy, kim są ci miłośnicy kajakarstwa, czy i jak można się do nich zapisać, czy spływ kajakowy jest dla każdego, ile on kosztuje? Dziennikarstwo mało profesjonalne.
Gość
niedziela, 14 kwietnia 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.