Brudzew: O przyszłość Kasztelani można być spokojnym, czyli walne zabranie Gminnego Klubu Sportowego

GKS Kasztelania Brudzew

W piątkowy wieczór, 1 marca, obradowało Walne Zebranie GKS Kasztelania w Brudzewie. Jego członkowie spotkali się, żeby podsumować działalność w 2018 roku oraz dokonać wyboru jego władz na kadencję 2019-2022.

Zebranie otworzył Marcin Szymański – prezes zarządu Klubu, który powitał zaproszonych gości, wśród których znaleźli się przedstawiciele Konińskiego Okręgowego ZPN, Wicestarosta Turecki, Wójt i Radni Gminy Brudzew, a także sponsorzy i sympatycy Klubu.

Przewodniczącym Zebrania wybrano Piotra Kwiecińskiego, a protokolantem została Mirosława Wdzięczna. Minutą ciszy uczczono zmarłych w minionym roku Andrzeja i Barbarę Kaszyńskich – jednych z założycieli Klubu.

Prezes Szymański zapewnił, że o przyszłość Kasztelani można być spokojnym, bo jego sytuacja jest dobra i stabilna, a Klub wciąż się rozwija przyciągając w swoje szeregi liczne grono nowych zawodników. W ramach Klubu działa klika sekcji piłki nożnej, sekcja karate, judo oraz sekcja unihokeja. Co roku organizowany jest turniej tenisa stołowego, Biegi Kasztelańskie, amatorskie turnieje piłki nożnej oraz Turniej Niepodległościowy. GKS współpracuje z innymi stowarzyszeniami oraz placówkami oświatowymi, stawiając przede wszystkim na systemowe i ustawiczne szkolenie zawodników oraz odpowiednie kształtowanie charakteru i postaw sportowych u dzieci i młodzieży.

Po sprawozdaniach trenerów sekcji i dyskusji Zarząd GKS Kasztelania jednogłośnie uzyskał absolutorium. Następnie przystąpiono do wyborów władz na kadencje 2019-2022. Walne Zebranie na prezesa Klubu ponownie wybrało Marcina Szymańskiego. W skład zarządu weszli także Tomasz Ciemniewski, Ewelina Gońka, Dawid Graczyk, Marek Kujawa, Maciej Szurgot i Mirosława Wdzięczna. Komisję rewizyjną tworzyć będą Andrzej Ciemniewski, Piotr Kwieciński i Krzysztof Walkowski.

W trakcie obrad, w uznaniu zasług dla działalności sportowej, przedstawiciele Konińskiego Okręgu ZPN odznaczyli Jakuba Michalaka, Adriana Kmitę, Radosława Dobrzyńskiego, Ewelinę Gońkę, Tomasza Ciemniewskiego oraz Jacka Ciemniewskiego i Piotra Kwiecińskiego.

Nowy Zarząd postawił przed sobą ambitne cele. Działacze stawiają na pracę z młodzieżą, pozyskiwanie nowych członków, działalność na rzecz lokalnej społeczności oraz dalszy rozwój infrastruktury sportowej Klubu w Brudzewie.

fot.iTurek.net / GKS Kasztelania Brudzew

„Całej Ziemi jednym objąć nie można uściskiem”- cz...
Gm.Turek: Piękne tulipany i wiele uśmiechu podczas...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 20 styczeń 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.