Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Brudzew: Rajd rowerowy Klubu Seniora "Srebrzyści"

Rajd Rowerowy

15 września 2020 roku odbył się rajd rowerowy Klub Seniora „Srebrzyści”, w którym udział wzięło 15 członków Klubu. Trasa o długości około 10 km przebiegała przez miejscowości Kolnica – Bratuszyn – Krwony – Bogdałów zbiornik wodny. Sygnał do startu sprzed budynku GOK-u o godzinie 10.00 dała dyrektor GOK „Wozownia” – Pani Nina Kropidłowska. O bezpieczeństwo seniorów zadbał Pan Zdzisław Włodarczyk – doświadczony cyklista.

Po rajdzie Seniorzy zostali zaproszeni na odpoczynek oraz wspólne grillowanie nad zbiornikiem wodnym w Bogdałowie. Była to świetna okazja do aktywnego spędzenia czasu, integracji i zawarcia nowych znajomości.

Niespodzianką dla cyklistów był krótki skecz Pań z zespołu „RAZEM” KGW Gminy Brudzew, który rozśmieszył wszystkich do łez.

źródło: brudzew.pl

Kawęczyn: Rychwalskie Impresje Muzyczne z udziałem...
Siódmy zgon przez COVID-19 w powiecie tureckim

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 21 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.