Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Brudzew: Sportowa sobota, czyli Biegi Kasztelańskie pełne atrakcji

Brudzew

Za nami XXVIII Biegi Kasztelańskie! Pogoda dopisała, a emocji było wiele. Było to wyjątkowe wydarzenie nie tylko dla sportowców, ale również dla całych rodzin, które tego dnia bawiły się znakomicie.

Uroczyste otwarcie wydarzenia miało miejsce w sobotę 8 czerwca o godzinie 14.00. Przybyłych gości przywitał prezes GKS Kasztelania Maciej Szurgot. Wśród nich znaleźli się przedstawiciele samorządu z gminy Brudzew oraz powiatu tureckiego. Nie zabrakło jednak bohaterów tego dnia, czyli młodych sportowców wraz z bliskimi, którzy zmierzyli się ze sobą podczas biegów w poszczególnych kategoriach.
Zawodnikom po zakończeniu poszczególnych rywalizacji wręczane były medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Wiele było również atrakcji dla wszystkich obecnych na wydarzeniu mieszkańców gminy. Organizatorzy przygotowali stoiska z lodami i napojami, potrawy z grilla oraz inne smakołyki.

Maluchy miały okazję wyszaleć się na dmuchanych placach zabaw oraz zobaczyć na czym polega praca strażaka dzięki życzliwości OSP Brudzew.

Chętni mieli okazję odwiedzić stoisko wędkarskie oraz stoisko GKS Kasztelania Brudzew.

Zadanie dofinansowane zostało z budżetu gminy Brudzew.
 
 
422640723 895855282282603 2374037222840147441 n
Barokowa muzyka w niezwykłej oprawie najstarszego ...
Historia biblii w turkowskiej bibliotece

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 18 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.