Coroczne seminarium szkoleniowe trenerów kyokushin karate

Seminarium Karate

Dzięki shihan Remigiuszowi Karpińskiemu 6 dan z Ełku odbyło się coroczne seminarium szkoleniowe trenerów kyokushin karate z całej Polski . Trzy treningi pod okiem Trenera Kadry Narodowej Gruzji shihan Levana Tsintsadze zgromadziły w Ełku aż 160 uczestników z najlepszych klubów, głownie trenerów i instruktorów prowadzących zajęcia w swoich macierzystych klubach.

Program przygotowany przez shihan Levana obejmował ćwiczenia i rozwiązania doskonalenia koncentracji w walce, zachowania równowagi, budowania siły, wytrzymałości i taktykę na ķońcowy sekundy walki sportowej tuż przed werdyktem sędziów.

Dziękuję uczestnikom za przyjazd i wspaniały klimat dzięki któremu młodsi i starsi wznieśli się na wyżyny swoich możliwości w dobrej bardzo pozytywnej atmosferze. Turek i Kawęczyn, Tuliszków reprezentowali shihan Dariusz Jasiakiewicz 5 dan, Waldemar Mila 2 dan, Roman Gronowalski 1 dan, Artur Kaczmarek 1 kyu, Bogdan Pastuszko 2 kyu i Janusz Stasiak 4 kyu, Daniel Pakuła Malanów 3 dan.

Seminarium odbyło się przy wsparciu Okręgowego Związku Karate w Poznaniu. W tym roku czeka nas jeszcze największe wydarzenie karate tj. Mistrzostwa Świata Open w Tokio i światowe seminarium połączone z egzaminami na 3-4-5 dan.
 

 

Światowy Dzień Kota i odwiedziny Kotki Milusi w Pr...
Władysławów: Bajkowe i baśniowe postacie królował...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 30 marca 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.