Czarny pas w kickboxingu dla Kamila Więcławka

Kamil Więcławek

Osiągniecie sukcesu w sporcie nie zawsze wiąże się z medalami, pucharami i innymi nagrodami rzeczowymi. W sztukach i sportach walki nie chodzi tylko o szlifowanie przysłowiowej kondycji. Równie ważne jest posiadanie odpowiedniej techniki walki, m.in. po to by móc się obronić, czy tak zupełnie dla siebie posiąść daną zdolność ruchową.

Zdobycie stopnia mistrzowskiego, czarnego pasa w jakiejkolwiek sztuce to nie lada sukces i marzenie każdego fihtera. 25 stycznia bokserska sala warszawskiej Legii gościła 40 osób z całej Polski na egzaminie na stopień mistrzowski. Egzamin z ramienia Polskiego Związku Kickboxingu . W skład komisji egzaminacyjnej wchodzili: Tadeusz Palacz – 8 DAN, Piotr Siegoczyński – 5 DAN oraz Wojciech Wiertel trener Warszawskiej Legii . Blisko trzy godzinny egzamin sprawnościowy wycisnął z niejednych ostatnie poty. Egzamin składał się z części technicznej, w której trzeba było zaprezentować techniki w ataku oraz obronie. Uderzenia, kopnięcia, kombinacje i tak w koło aż do zadań w parach.. Tam zadania z tarczy oraz z techniki obronne. Całość zakończona sparingami w umówionych formułach walki. W egzaminie udział wziął trener klubu Striker w Turku, Kamil Więcławek, który ukończył pozytywnie egzamin, zostając posiadaczem czarnego pasa w Kickboxingu.

Podziękowania za wsparcie naszego stowarzyszenia dla wszystkich osób i firm, które na co dzień pomagają nam wspinać się ku wymarzonym sportowym celom. Bez Was nie byłoby nas! By szczyty zdobywać!

A oto oni: -Restauracja Pico Belo w Uniejowie,-Dźwig Met-Tomasz Piaseczny, Wojbud Piętno – Marcin Wojciechowski, FPE Systems, -InfoBase – systemy Informatyczne, Łukasz Milczarek oraz Waldek Werbiński, IzoSerwis – izolacje przemysłowe Jakub Kowalczyk, biuro rachunkowe PIT-Paweł Tylki, „GilTrans” Auto-Handel-Transport, Adrian i Eryk Gil.
Wesołe ferie z Oyama Karate
Jakie korzyści dla firmy płyną z wynajmu długoterm...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - nindza w środa, 29 styczeń 2020 09:29

ale sensacja nasz szhan Włodek już 5 lat temu zdał na 2 dan kicboksingu i walczył z najlepszymi w kraju

ale sensacja nasz szhan Włodek już 5 lat temu zdał na 2 dan kicboksingu i walczył z najlepszymi w kraju
Gość
piątek, 18 wrzesień 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.