Dni Tuliszkowa rozpoczęły się na sportowo

Dni Tuliszkowa 2019

Mimo upału wiele osób wzięło udział w zorganizowanych dzisiaj, tj. 15 czerwca imprezach sportowych. Ponad 60 osób spróbowało swych sił podczas biegu po zdrowie i trzeźwość I tuliszkowska Dycha. Nie zabrakło również zwolenników wielkiego treningu.

Organizatorami biegu, który rozpoczął się o godzinie 11.00 był Uczniowski Klub Sportowy Judo w Tuliszkowie, natomiast współorganizatorami Urząd Gminy i Miasta Tuliszków i MGKS Tulisia Tuliszków. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni doskonale poradzili sobie z dystansem 10 km. Aktywne czas spędziły również osoby podczas nordic walking na 5 km.

O godzinie 14.00 rozpoczął się Wielki Trening dla kobiet z okazji Dni Tuliszkowa. Poprowadził go Bartosz Pluciński, który mimo upału sprawił, że miłośniczki fitnessu były zadowolone. Dodatkowo chętni mieli okazję wziąć udział w darmowych konsultacjach, rozmowach z dietetykiem oraz dokonać analizy składu ciała.
Brudzew: Pracowita noc druhów strażaków
Malanów: Samochód osobowy dachował na drodze miedz...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 29 listopada 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.