Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Dobra: Druhowie ze Skęczniewa najlepsi w piłkarskim turnieju drużyn OSP

Dobra

Za nami pełen pozytywnych emocji Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej Ochotniczych Straży Pożarnych. Rywalizacja była duża, ale ostatecznie pierwsze miejsce zajęli zawodnicy ze Skęczniewa.

Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej Ochotniczych Straży Pożarnych odbył się w hali sportowej w Dobrej w niedzielę, 18 lutego.

Pierwsze miejsce przypadło drużynie OSP Skęczniew, drugie OSP Potworów , trzecie natomiast zawodnikom z Rzymska. Na podium nie udało się stanąć zespołom z Dąbrowicy, Piekar oraz Linne.

Za najlepszego bramkarza turnieju uznano Michała Janiszewskiego. Nagrodę dla najlepszego strzelca otrzymał Tomasz Wypiór. Odznaczony został również najstarszy zawodnik, którym był Mikołaj Sucharek.

Na zakończenie Burmistrz Dobrej Tadeusz Gebler podziękował wszystkim za udział oraz za grę fair play i zachęcił do udziału w kolejnych turniejach organizowanych w naszej gminie.

źródło: Gmina Dobra

422640723 895855282282603 2374037222840147441 n

 

Drużyna z Brudzewa zwycięzcą Gminnego Turnieju Hal...
Malanów: Zawodnicy z OSP Grąbków najlepsi w halową...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 14 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.