Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Dobra: Regionalne Zawody w Wędkarstwie Spławikowym Młodzieży OHP

Zawody wędkarskie

Cudowna pogoda sprzyjała miłośnikom wędkowania, którzy zebrali się w środę,16 czerwca w miejscowości Żeronice. Właśnie tam odbyły się Regionalne Zawody w Wędkarstwie Spławikowym.

Po przywitaniu zaproszonych gości omówiono program zawodów oraz ich regulamin. Zawodnicy przygotowali się do rozpoczęcia rywalizacji na swoich stanowiskach i rozpoczęli wędkowanie.

Czas łowienia trwał dwie godziny, a po jego czasie nastąpiło ważenie ryb. W rywalizacji udział wzięli mieszkańcy Turku, Wrześni, Kalisza, Koła, Słupcy, Konina. W kategorii indywidualnej wygrała Dominika Wieczorkiewicz z Hufca Pracy z Turku, która złowiła rybę ważącą 330 gramów. W kategorii drużynowej natomiast wygrał Hufiec Pracy z Turku.

Organizatorami wydarzenia byli Wielkopolska Komenda Ochotniczych Hufców Pracy w Poznaniu oraz Hufiec Pracy w Turku. Współorganizatorzy to Koło Miejskie Polskiego Związku Wędkarskiego w Turku, Koło PZW nr 42 Elektrowni Adamów.

Sponsorami nagród byli Wielkopolska Komenda Ochotniczych Hufców Pracy w Poznaniu, Starostwo Powiatowe w Turku, Koło Wędkarskie 42 Elektrowni Adamów, Koło Miejskiego Związku Wędkarskiego nr 19 w Turku, Firma „Ambro Logistics”, Uniqua Turek, POP ART Karol Mac, Sklep Wędkarski „Wodnik Szuwarek” – Jacek Rossa, Sklep Wielobranżowy – Alina Szafrańska, Zakład Murarski – Ryszard Włodarczyk, Sklep zoologiczno – wędkarski- Jolanta Kleśta, sklep sportowy „Jogging” – Beata Sochacka.
OTOP: O bocianim projekcie słów kilka
Zapraszamy do turkowskiej strefy kibica!

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 15 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.