Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Dobra: Samorządowcy z Kawęczyna najlepsi na boisku

Dobra: Samorządowcy z Kawęczyna najlepsi na boisku
Za nami turniej, który każdego roku budzi wiele pozytywnych emocji. Dużo optymizmu, dystans do siebie oraz rzecz jasna godne uwagi umiejętności samorządowców. Właśnie tym cechują się Mistrzostwa Samorządowców Powiatu Tureckiego w Piłce Halowej.
 
 
Turniej rozpoczął się dzisiaj, tj. 18 marca o godzinie 9.00. W tym roku gospodarzem wydarzenia była gmina Dobra, a rozgrywki odbyły się w hali sportowej. Jak zawsze w zawodach nie był najważniejszy wynik, a dobra zabawa i integracja, która z cała pewnością sprzyja współpracy samorządów. Mimo to, konieczne było wybranie najlepszych.
 
Zwycięskiej drużynie pogratulował gospodarz turnieju Tadeusz Gebler. Podziękował on również wszystkim uczestnikom inicjatywy za dobrą zabawę oraz miłą atmosferę. Oprócz sportowych wyników, ważna jest przecież również integracja w duchu fair play.

-  Pragnę podziękować wszystkim, którzy zorganizowali mistrzostwa. Bardzo ważne i z tego się ogromnie cieszę - chciałbym podziękować fundacji Złota Godzina, która zabezpieczyła to wydarzenie. Chciałabym podziękować też najpiękniejszym zawodniczkom tego turnieju - czterem paniom - mówił starosta Dariusz Kałużny.

Atmosferę piłkarskiego wydarzenia docenił również minister Ryszard Bartosik.

- Bardzo się cieszę, że mogłem obserwować te zmagania, wszystkim drużynom gratuluję udziału, że potrafiliście się zebrać i wziąć udział w tym turnieju. Cieszę się, że w samorządowcach powiatu tureckiego jest tyle siły- podkreślał Ryszard Bartosik.
 
Ostatecznie zwycięzcami turnieju została Gmina Kawęczyn. Drugie miejsce wywalczył zespół z Gminy Turek, trzecie natomiast z Władysławowa. Czwartą lokatę wywalczyli samorządowcy z Gminy Malanów, a piątą Gmina Przykona. Królem strzelców został Łukasz Włodarczyk, a za najlepszego bramkarza uznano Roberta Wieczorka. 
Organizatorami wydarzenia byli Powiat Turecki, Gmina Dobra oraz Zespół Szkolno- Przedszkolny w Dobrej.

Fot. M.JAC
 
Wspaniałe ogiery prezentowały się w Turku
Gm.Turek: Z wizytą na Wiejskiej

Podobne wpisy

 

Komentarze 2

Gość - Gość w sobota, 18 marca 2023 22:25

A gdzie oldboye z Dobrej?

A gdzie oldboye z Dobrej?
Gość - Gość w sobota, 18 marca 2023 21:48

A gdzie drużyna z Dobrej, bo nie ma na żadnym foto?

A gdzie drużyna z Dobrej, bo nie ma na żadnym foto?
Gość
wtorek, 16 kwietnia 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.