Dobra: Stop przeciw narkotykom

narkotykom stop

We wtorek, 21 stycznia w hali sportowej w Dobrej odbyły się zawody piłki halowej pod hasłem „Sport przeciw narkotykom”. W zawodach wzięli udział uczniowie, którzy z wielką pasją walczyli o tytuł zwycięzcy.

Zawody organizowane są każdego roku przez policjantów we współpracy z Urzędem Gminy w Dobrej oraz Zespołem Szkolno- Przedszkolnym w Dobrej.

W rywalizacji udział wzięły drużyny żeńskie i męskie. Mecze rozgrywane były metodą „każdy z każdym”. Należy nadmienić, że w tym roku wśród chłopców decydował bilans bramek. Każdy zespół zdobył po 6 dużych punktów.

Inicjatywa jest niezwykle ważna, bowiem duże znaczenie ma to, aby uczniowie zamiast przebywać poza budynkiem szkoły czy zajmować się niezbyt chlubnymi działaniami mogą spędzać czas podczas rozgrywek i cieszyć się tym osiągając sukcesy.

Ostatecznie pierwsze miejsce VIII A, drugie VII A, trzecie natomiast VIII B.

Zwycięzcy otrzymali medale i puchary.
Dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej!
Przykona: Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w Szachac...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 07 lipiec 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.