Dobra: Turniej Niepodległościowy o Puchar Starosty Tureckiego

Turniej Dobra

Już po raz trzeci odbył się na hali w Dobrej Turniej Piłki Nożnej dla dzieci organizowany przez Stowarzyszenie Aktywny Orlik. Tym razem został podzielony na dwie części.

Od godziny 9:30 rywalizowały młodsze dzieci z roczników 2013-2016. W turnieju nikt nie liczył wyników czy bramek, najważniejsza była dobra zabawa. Przed turniejem odbyło się uroczyste otwarcie, a dzieci wspólnie zaśpiewały Hymn Polski.

Od godziny 12:30 rozpoczęła się druga część, tym razem mogliśmy zobaczyć dzieci z roczników 2010-12. W turnieju zagrały dwa zespoły gospodarzy, GKS Teleszyna Przykona, oraz dwa zespoły Gks Orzeł Kawęczyn.

Turniej rozgrywano systemem każdy z każdym.

Tabela końcowa Turnieju.
1. Dobra I
2. Teleszyna Przykona
3. Dobra II
4. Orzeł Kawęczyn I
5. Orzeł Kawęczyn II

Najlepszym strzelcem turnieju został Filip Szymański (Dobra I)- 8 bramek.

Wszystkie drużyny otrzymały z rąk Radnego Powiatu Tureckiego Andrzej Fryt oraz Burmistrza Dobrej Tadeusz Geblera puchary, a zawodnicy medale. Dla wszystkich uczestników przygotowano słodki poczęstunek batoniki, cukierki oraz jabłka.
Podziękowania dla Pana Starosty Tureckiego Dariusz Kałużny oraz Powiat turecki za wsparcie turnieju w ramach zadania "Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej- Organizacja imprez sportowych i imprez sportowo-rekreacyjnych na terenie powiatu Tureckiego."

Dziękuję również Panu Tadeuszowi Geblerowi Burmistrzowi Dobrej i Panu Przemysławowi Tomczakowi Zastępcy Burmistrza Dobrej za wsparcie w organizacji Turnieju.

źródło: iTurek/ Stowarzyszenie Aktywny Orlik

Władysławów: Poznańskie Słowiki i patriotyczny mur...
Władysławów: Święto Niepodległości pod Biało-Czerw...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 08 grudnia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.