Dominik Chmiel na seminarium MMA

Striker Turek

4 stycznia w klubie Striker w Turku miało miejsce seminarium MMA. Sala na Mickiewicza w sobotę wypełniła się zawodnikami którzy chcieli rozwijać się w tej formule walki. Gościem specjalnym zgrupowania był Dominik Chmiel, utytułowany zawodnik MMA, posiadacz czarnego pasa w BJJ.

Należy wspomnieć że Dominik to mistrz Polski w Brazylijskim Jiu Jitsu oraz mistrz wojska w MMA. W całym seminarium składającym się z dwóch jednostek treningowych wzięło udział ponad 20 osób w tym młodzież oraz kobiety.

Pierwsza jednostka treningowa była poświęcona MMA – wszech stylowej walki wręcz gdzie uczestnicy mogli syntetycznie poznać obszerna wiedzę w tym temacie. W końcowej części zajęć odbyły się lekkie sparingi w tej formule walki.

Druga jednostka treningowa była poświęcona parterowi, zgłębianiem techniki wyjść z dosiadu, pozycji bocznej, gardy i umiejętnościom unikania obalenia.

Było to pierwsze lecz nie ostatnie spotkanie z MMA w Naszym klubie. Od nowego roku, trener Dominik będzie prowadził systematyczne treningi w tej formule walki u Nas w Klubie na Mickiewicza. Chętnych zapraszamy!
Podziękowania za wsparcie naszego stowarzyszenia dla Pana Romualda Antosika Burmistrza miasta Turek, dla wszystkich osób i firm, które na co dzień pomagają nam wspinać się ku wymarzonym sportowym celom. Bez Was nie byłoby nas! By szczyty zdobywać!

A oto oni: -Restauracja Pico Belo w Uniejowie,-Dźwig Met-Tomasz Piaseczny, Wojbud Piętno – Marcin Wojciechowski, FPE Systems, -InfoBase – systemy Informatyczne, Łukasz Milczarek oraz Waldek Werbiński, IzoSerwis – izolacje przemysłowe Jakub Kowalczyk, biuro rachunkowe PIT-Paweł Tylki, „GilTrans” Auto-Handel-Transport, Adrian i Eryk Gil.

Malanów: Nowe standardy w malanowskiej bibliotece
Ile kosztuje prawdziwe szczęście? „Bajka o szczę...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 29 listopada 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.