Droższe bilety na turkowską pływalnię

Droższy wstęp na obiekty OSiR w Turku
W związku z podwyżkami cen ciepła, kosztów funkcjonowania i zakupu materiałów, podobnie jak inne ośrodki w sąsiednich miastach, jesteśmy zmuszeni podnieść ceny biletów wstępu na obiekty Ośrodka Sportu i Rekreacji w Turku - taki komunikat wystosował dyrektor OSiR w Turku, Krzysztof Kolenda. 
 
Od początku nowego roku obowiązują zmienione cenniki na niemal wszystkich obiektach, tj. w pływalni krytej, w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Parkowej, na kortach przy ul. Armii Krajowej i ul. Sportowej oraz na siłowni i w grocie solnej w budynku pływalni przy ul. Sportowej. W komunikację podkreślono, że cena biletów dla mieszkańców Turku na pływalnię pozostaje najniższa w rejonie. Dla przykładu w Kole bilet kupimy za 19 zł, w Koninie za 19 zł lub za 23 zł, a w Turku za 14 zł. Szczegółowy cennik dostępny jest na stronie https://www.osir.turek.pl/
 
Jak zapewnia OSiR, nadal obowiązywać będą zniżki dla mieszkańców posiadających Turkowską Kartę Mieszkańca i Turkowską Kartę Dużej Rodziny.
 
fot. fb/miastoturek
Bartosz był pierwszy! 
Bilans sylwestrowej nocy. Spłonęła wiata śmietniko...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 24 marca 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.