Druhowie z Kawęczyna najlepsi w piłce nożnej

Turniej w Kawęczynie

Drużyna złożona z członków OSP Kawęczyn zwyciężyła w XIII Gminnym Turnieju OPS w Halowej Piłce Nożnej, który w sobotę zorganizowano w Dobrej.

Druhowie z gminy Kawęczyn tym razem sprzęt strażacki i mundury zamienili na sportowe stroje i stanęli do piłkarskiej rywalizacji. Do turnieju zgłosiło się pięć drużyn, reprezentujących jednostki OSP Będziechów, OSP Kowale Pańskie, OSP Kawęczyn, OSP Tokary, OSP Głuchów. Zawody rozgrywano systemem każdy z każdym i po kilku godzinach było już jasne, którzy strażacy w piłkę grają najlepiej.

Pierwsze miejsce zajęli druhowie z Kawęczyna, drugie przypadło OSP Kowale Pańskie, a trzecie - strażakom z Będziechowa. Na kolejnych pozycjach znalazły się reprezentacje Głuchowa oraz Tokar. Tytuł najlepszego strzelca trafił do Damiana Gidelskiego, a najlepszym bramkarzem turnieju został Rafał Stasiak.

Turkowianie zakończyli dzisiejsze poszukiwania Mic...
„Gdziekolwiek lecisz- mierz wysoko”, czyli Ogólnop...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - ja w sobota, 26 styczeń 2019 22:09

Zdjecie numer 2 . Mniam mniam jakie dobre .

Zdjecie numer 2 . Mniam mniam jakie dobre .
Gość
czwartek, 09 lipiec 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.