Egzamin Karate Kyokushin

Egzamin Karate

15 grudnia odbył się egzamin Karate Kyokushin wg wymogów Światowej Organizacji Karate w Tokio dla chętnych zawodników.

Egzamin przeprowadził sensei Daniel Pakuła 3 dan przy w komisji zasiedli posiadacze czarnych pasów: Sebastiana Szewczyka, Waldemara Opitz, Tomasza Stankiewicza, Roberta Łajdeckiego. Egzamin podzielono na części techniczne, sprawnościowe i walko kontaktowe. Nad prawidłowością egzaminu czuwał Prezes Okręgowego Związku Karate w Poznaniu i członek Polskiego Związku Karate. Wszyscy zadający zaliczyli egzamin pozytywnie, jedynie jeden z zawodników musi zaliczyć ponownie część techniczną z kata. Wszystkim zdajającym składamy gratulację z kolejnego awansu na wyższe pasy. Zapraszamy na Mistrzostwa Polski i Turniej Kwalifikacyjny do Mistrzostw Europy w walkach kontaktowych w dniu 13 stycznia 2019 roku, który odbędzie się w turkowskiej hali przy ulicy Parkowej- Zawody odbędą się pod patronatem Burmistrza Turku Romualda Antosika.

Zdjęcia Robert Łajdecki

Brudzew: W te dni nikt być samotny nie może
Cześć i chwała Bohaterom!

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
wtorek, 18 czerwiec 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.