Egzamin na stopnie kyu dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Karate

Kolej egzamin na wyższe stopnie kyu dla dzieci, młodzieży i dorosłych odbył się w Klubie Sportów i Sztuk Walk Shinkyokushinkai WKO Japan. Po 2 godzinach wyczerpującego testu obejmującego sprawdzian techniczny, fizyczny i 20 walki praktycznych w formule full contact, 99% uczestników zdało egzamin z wynikiem pozytywnym.

Cały egzamin odbywał się zgodnie z wymaganiami i standardami Światowej Organizacji Karate i Europejskiej Organizacji Karate, prowadzili ten egzamin trenerzy z Okręgowego Związku karate w Poznaniu sensei Daniel Pakuła 3 dan, Waldemar Mila 2 dan , Sebastian Szewczyk 2 dan. Najmłodszy uczestnik egzaminu miał 4 latka ,a najstarszy blisko lat 40. Był to również test przed zbliżającymi się zawodami w Starachowicach, Wrocławiu-Kobierzyce, Turkiem, Malanowie i Tuliszkowie. W międzyczasie odbędzie się zgrupowanie Okręgowego Związku Karate w Poznaniu, które tym razem odbędzie się w malowniczych górach karkonoskich. Nad całością egzaminu czuwał shihan Dariusz Jasiakiewicz 5 dan, który jest jednym z bezpośrednich przedstawicieli WKO Japan na Polskę.

Zapraszamy do sekcji Klubu : Shinkyokushinkai Karate, Judo, Krav Maga, Samoobrona i Kickboxing- Muay Thai –K1 ta ostatnia grupa to 10 zł składki na miesiąc. Klub nie prowadzi żadnej selekcji negatywnej jak w innych klubach sportowych .

Szczegółowe informację można uzyskać w sekretariacie klubu od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-16.30 pod numerem telefonu 693714490.
Umowa na skatepark podpisana
Władysławów: Zapraszamy na otwarcie sezonu motocyk...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 02 grudnia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.