Egzamin na stopnie mistrzowskie w Poznaniu

Egzamin Karate

W dniu 10 marca 2021 roku Okręgowy Związek Karate przeprowadził egzamin na stopnie mistrzowskie w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Poznaniu.

Jednym ze zdających test był rodowity turowianin sensei Robert Łajdecki walcząc o 2 dan , który w Klubie Sportów i Sztuk Walk w Turku sekcji Kyokushin karate trenuje od 25 lat, a po raz pierwszy na stopień 1 dan zdawał w 2016 roku. Robert Łajdecki jest instruktorem grupy najmłodszej, sędzią okręgowym i utytułowanym zawodnikiem KSiSW.

Egzamin składał się z testu technicznego, sprawnościowego i wytrzymałościowego , tamawashiwari ( łamania desek), walk sparingowych oraz testu zaliczenia 10 walk sportowych z dziesięcioma zawodnikami nie uczestniczącymi w egzaminie. Ten etap testu zakończył się bilansem 6 wygranych i 4 remisów walk kontaktowych i tym samym Robert Łajdecki stał się posiadaczem 2 dan stopnia mistrzowskiego. Wszyscy uczestnicy egzaminu, który zdali testy niebawem otrzymają certyfikaty i imienne pasy potwierdzające swoje stopnie ze Światowej Organizacji Karate w Tokio.

Władysławów: Pożar nieużytków w Jabłonnie
Tydzień seniora w wielkopolskiej KAS

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - winter is coming w środa, 14 kwietnia 2021 15:01

Oj musiało być WAM bardzo zimno, bo widać kapcie łazienkowe, paputy i różnego rodzaju łapcie. Wypas

Oj musiało być WAM bardzo zimno, bo widać kapcie łazienkowe, paputy i różnego rodzaju łapcie. Wypas :D
Gość
wtorek, 18 stycznia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.