Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Egzamin na wyższe stopnie karate kyokushinkai

Egzamin karate

W dniu 26 marca 2021 roku w Turkowskiej hali sportowo – widowiskowej odbył się coroczny egzamin na wyższe kasy karate kyokushinkai, który tym razem zgromadził tylko 121 osobowa grupę zawodników.

Egzamin odbył się zgodnie z wymaganiami Światowej Organizacji Karate w Japonii i obejmował testy sprawnościowe, techniczne, kata, walki full Contact w zależności od tego na jaki pas się zdawało. Komisję egzaminacyjną stanowili shihan Dariusz Jasiakiewicz 5 dan ( BC WKO ), sensei Daniel Pakuła i Waldemar Mila oraz Robert Łajdecki, Tomasz Stankiewicz i Eryk Kędziora. Wszyscy zdający zaliczyli egzamin z wynikiem pozytywnym i niebawem otrzymają specjalne certyfikaty potwierdzające posiadany stopień KYU, najmłodszy zdający miał 6 lat. Gminę Tuliszków reprezentowało 14 zawodników, którzy otrzymali zgody na udział w egzaminie. Wszystko odbyło się zgodnie z reżymem sanitarnym opracowanym przez Okręgowy Związek Karate w Poznaniu.

GRATULACJĘ DLA WSZYSTKICH ZDAJĄCYCH. Teraz przed nami Puchar Wielkopolski w kumite, który zostanie rozegrany tym, razem w Turku .
Planujesz wizytę w urzędzie skarbowym? Wcześniej z...
Mandaty dla sprawców leśnych wykroczeń

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 13 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.