Europejski Tydzień Sportu czas start!

ETS Nordic walking

Stowarzyszenie Kopernik Plus dba o zdrowie oraz dobrą kondycję mieszkańców naszego miasta. Podobnie, jak w roku ubiegłym przez cały tydzień organizowanych jest wiele sportowych przedsięwzięć mających na celu promować aktywność fizyczną.

W ramach Europejskiego Tygodnia Sportu, który zainicjowany został przez Komisję Europejską na terenie Turku będzie dziać się wiele ciekawych wydarzeń. Wszystkie mają na celu promowanie sportu. Kampania organizowana jest pod hasłem #BeActive i oficjalnie rozpoczęła się wczoraj, tj. 24 września. W parku im.Żerminy Składkowskiej zebrali się miłośnicy nordic walking, którzy wspólnie otworzyli tydzień pełen sportowych emocji.

A już dzisiaj, tj.25 września o godzinie 17.00 zapraszamy do Hali Sportowej OSiR mieszczącej się przy ul.Parkowej w Turku. Właśnie tam odbędzie się Rodzinny Turniej Trójek Siatkarskich.
Zderzenie z karetką na skrzyżowaniu w Turku. Trzy ...
Urząd Marszałkowski przeznaczył blisko 2 mln zł na...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - mieszkaniec powiatu w środa, 26 września 2018 17:06

redaktor napisz coś o porażce Tura z Tulisią nie wstydź się

redaktor napisz coś o porażce Tura z Tulisią nie wstydź się :p:D
Gość
czwartek, 20 stycznia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.