Gm.Turek: Grant dla UKS "Sprinter" ze Słodkowa

UKS

W roku 2020 Ministerstwo Sportu po raz kolejny ogłosiło nabór wniosków do programu „KLUB”, którego celem jest rozwijanie sportu poprzez wspieranie przedsięwzięć z zakresu upowszechniania sportu dzieci i młodzieży, ze szczególnym uwzględnieniem małych klubów sportowych.

Wśród beneficjentów programu znalazł się UKS „SPRINTER” Słodków prowadzony przez Pana Roberta Rosiaka. Klub ze Słodkowa otrzymał grant w wysokości 10.000 złotych. Środki finansowe zostaną przeznaczone na zakup sprzętu sportowego, strojów i butów sportowych oraz na wynagrodzenie prowadzącego zajęcia.

Nadmienić należy, że w projekcie partycypuje Gmina Turek, zabezpieczając 30% wartości kosztorysu, na który składają się: zakup sprzętu sportowego, wynagrodzenie prowadzącego i wynajem hali sportowej. W ramach projektu od 18 maja do 15 listopada prowadzone są zajęcia sportowe, w których uczestniczy 18 dzieci i młodzieży, uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Słodkowie.

Źródło: UKS "SPRINTER

Co ze szkołami we wrześniu? Są pierwsze informacje
Wioski wypięknieją. Marszałek podpisał umowy na do...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 08 grudnia 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.