Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Gm. Turek: Jeździeckie popisy i rywalizacja zaprzęgów w Kowalach Księżych

Konkurs Konie

Debiutujący zawodnicy i doświadczeni jeźdźcy stanęli w szranki podczas IX Towarzyskich Zawodów Konnych oraz Amatorskich Zawodów w Powożeniu Zaprzęgami zorganizowanych w Stajni Roka w Kowalach Księżych (gm. Turek).

Piękna niedzielna pogoda zdecydowanie zachęcała do spędzania czasu poza domem. Ci, którzy postanowili niedzielę spędzić w Stajni Roka z pewnością nie żałowali. Dla jeźdźców przygotowano zawody, a dla wszystkich gości - rodzinny piknik. Na padoku rywalizowano w kategoriach, a na najlepszych zawodników i powożących czekały medale, puchary oraz nagrody. Konie tradycyjni już dworowano pamiątkowym flo. Dodatkową atrakcja był również pokaz ujeżdżenia w wykonaniu Łukasza Dubika.

Emocjonujące skoki przez przeszkody i rywalizacja zaprzęgów nie były jednak jedyną atrakcją. Najmłodsi mogli szaleć na dmuchanych zjeżdżalniach, a na wszystkich czekał pyszny żurek i inne smakołyki. Można było również obejrzeć wóz strażacki, który prezentowali druhowie z OSP w Kowalach Księżych. Słoneczne niedzielne popołudnie w Kowalach Księżych upłynęło w radosnej i rodzinnej atmosferze z szczyptą zdrowej rywalizacji.

Tuliszków: Bardzo Kulturalny Festynek z myślą o na...
Kawęczyn: Sukcesy na strażackiej olimpiadzie. Druh...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 14 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.