Gm.Turek: Miłośnicy piłki nożnej zagrali dla WOŚP

Turniej WOŚP

Dzisiaj rozpoczął się 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy. W naszym mieście każdy pomaga, jak tylko jest to możliwe. Również sportowcy włączyli się do akcji i zorganizowali Charytatywny Halowy Turniej Piłki Nożnej.

Miłośnicy sportu zebrali się w Hali Sportowej w Słodkowie (gmina Turek) o godzinie 10.00. Drużyny, które 13 stycznia przystąpiły do rywalizacji walczyły zawzięcie, jednak cel był jeden- pomoc potrzebującym. Warunkiem przystąpienia do turnieju było wpłacenie odpowiedniej ilości pieniędzy, które przeznaczone będą na zakup specjalistycznego sprzętu medycznego.

W turnieju udział wzięło 8 drużyn. Na boisku zagrali Słodków I, Tur 1921, FC Kawęczyn, OSP Cisew, Słodków II, Starsza Młodzież, Teleszyna Przykona, Czerwone Diabły.

Tego dnia nie liczyła się wygrana, a jedynie pomoc drugiej osobie. Właśnie dlatego zawodnicy do rywalizacji przystąpili z uśmiechem i również w wyśmienitych nastrojach zakończyli turniej.

Organizatorami inicjatywy było Stowarzyszenie „Edukacja, Kultura, Sport”.
 
27.Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za ...
Władysławów: Kolędowanie i fajerwerki atrakcjami n...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 11 grudzień 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.