Gm. Turek: Skoczne zakończenie wakacji w Stajni Roka

Stajnia Roka

Ostatni wakacyjny weekend w Kowalach Księżych (gm. Turek) upływa pod znakiem ekstremalnych emocji. Wszystko za sprawą zawodów zorganizowanych w Stajni Roka.

Ci, którzy postanowili niedzielę spędzić w Stajni Roka z pewnością nie żałują. W sparingu klubowym jeźdźcy do pokonania mieli przeszkody w kilku kategoriach - od kopert po 80 cm. Wielu chętnych przyciągnęła również rywalizacja nietypowych rumaków czyli hobby horsing.

Hobby Horsing polega na odzwierciedleniu zawodów jeździeckich. Uczestnicy "jeżdżą" na kukiełkach przypominających głowę konia. przygotowano parkour, na których rywalizowano w kilku kategoriach, odpowiadających ustawieniu przeszkód na określonych wysokościach - 30, 40, 60 i 80 cm, a także zawodach o wiele mówiącej nazwie „Potęga skoku”.

Na najlepszych tradycyjnie już czekały upominki i flo.

Jeszcze teraz zapraszamy do obejrzenia zmagań podczas organizowanych w Stajni Roka zawodów. Gwarantujemy masę emocji.

Ponad 50 policjantów poszukiwało kobiety w ciąży. ...
Śmiertelne potrącenie kobiety. Sprawca 38-latek z ...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 07 grudnia 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.