• PAP Mac top strona1

Gm.Turek: Skok po marzenia. Sezon jeździecki w Stajni Roka wystartował

Zawody jeździeckie w Stajni Roka

Debiutujący zawodnicy i doświadczeni jeźdźcy stanęli w szranki podczas zawodów zorganizowanych w Stajni Roka na rozpoczęcie sezonu jeździeckiego. Nie zabrakło też niespodzianek i atrakcji dla całych rodzin.

Chociaż pogoda nie zachęcała do wyjścia z domu, to ci, którzy postanowili niedzielę spędzić w Stajni Roka z pewnością nie żałowali. Uroczyste otwarcie sezonu jeździeckiego połączono tam z zawodami i rodzinnym piknikiem. Na padoku rywalizowano w kategoriach: debiuty, mini LL, LL, L oraz L z jokerem. Dla najmłodszych przygotowano natomiast konkurs zręcznościowy czyli pony games.

Emocjonujące skoki przez przeszkody nie były jednak jedyną niespodzianką. Dla wszystkich przygotowano fantastyczny pokaz konny. Oprócz tego można było odwiedzić zwierzęta w mini zoo, skorzystać z oprowadzanek na kucach i koniach, a także innych atrakcji.

List do ósmoklasistów SP 4 Turek
Turkowianie wzięli udział w Dniu Pamięci Ofiar Zbr...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 22 październik 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.