Gm.Turek: Uczniowie ze Słodkowa na Mistrzostwach Wielkopolski w Drużynowych Biegach Przełajowych

Słodków

Gmina Żerków była gospodarzem Mistrzostwach Wielkopolski w Drużynowych Biegach Przełajowych.

Dziewczęta z ZSP w Słodkowie rocznik 2007-2008 w składzie: Kaźmierczak Zuzanna, Budka Oliwia, Wielgocka Amelia, Zielińska Maria, Gil Aleksandra, Czekała Amelia zajęły bardzo dobre VI miejsce na 56 sklasyfikowanych szkół.

Młodsze koleżanki z rocznika 2011 w składzie: Sobczak Nadia, Binkowska Maja, Przygońska Gabriela, Krawiec Hanna, Maciejewska Klaudia, Filipiak Marta zajęły miejsce 25.

Mistrzostwa były finałem zawodów, do których awansowały pierwsze drużyny z mistrzostw powiatu, bardzo blisko do awansu byli chłopcy i dziewczęta z rocznika 2009-2010, oraz chłopcy z rocznika 2011 zajmując na zawodach powiatowych II miejsce drużynowo.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z postawy naszych uczniów którzy godnie reprezentowali szkołę i Gminę Turek na zawodach powiatowych i wojewódzkich.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Źródło: ZSP Słodków

Tuliszków: Gminny Turniej Bezpieczeństwa o Ruchu D...
Uniejowska i Długa Wieś z dofinansowaniami z RFRD

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 17 sierpnia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.