Gm.Turek: UKS Sprinter w Klubowej Lidze Młodzików

 Klubowa Liga Młodzika

Klubowa Liga Młodzików, która odbyła się 4 września w Poznaniu, była ostatnim sprawdzianem przed zawodami międzywojewódzkimi w Szczecinie. Zawodnicy UKS Sprinter Słodków pokazali się z dobrej strony, uzyskując wiele wartościowych wyników i poprawiając rekordy życiowe.

W biegu na 600m (kategoria dzieci) rekordy życiowe zanotowały: Zuzanna Kaźmierczak 1:50 s i Amelia Wielgocka 1:55 s. Bartosz Rzempołuch (kategoria dzieci) 1000m PB 3:05 s.

W rzucie oszczepem Mateusz Walosz także uzyskał rekord życiowy wynikiem 33.30m.

W biegach sprinterskich rekordy życiowe zanotowały: Wiktoria Kaczmarek 14.43 s, Wiktoria Kaźmierczak 14.99 s.

Nasza sztafeta 4x100 w składzie: Wiktoria Kaczmarek, Wiktoria Kaźmierczak, Oliwia Skórka, Inga Ogrodowczyk i Amelia Czekała uzyskała najlepszy wynik sezonu 56,59 s.

Za tydzień czekają nas bardzo ważne zawody w Szczecinie na szczeblu międzywojewódzkim.

Zespół z Słodkowa po raz pierwszy wystąpił w nowych strojach startowych zakupionych w ramach projektu "Klub 2021" współfinansowanego przez Gminę Turek i Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

źródło: Gmina Turek

Zaginął mieszkaniec gminy Przykona. Policja prowad...
Zebranie sprawozdawczo – wyborcze członków Klubu B...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 29 czerwca 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.