Gm.Turek: Zapraszamy do Kowali Księżych. Zawody konne, rywalizacja zaprzęgów i mnóstwo atrakcji!

IX-towarzyskie-zawody-w-skokach-2022
Wszystkich miłośników koni i wspaniałych atrakcji zapraszamy na IX Towarzyskie Zawody w Skokach Przez Przeszkody i Amatorskie Zawody w Powożeniu Zaprzęgami Gminy Turek. Zarówno dzieciom, jak i dorosłym organizatorzy zapewnili wiele atrakcji.
 
 
Impreza odbędzie się 24 lipca o godzinie 10.00 w Stajni Roka w Kowalach Księżych (gmina Turek). Pasjonaci pięknych zwierząt będą mieli okazję podziwiać towarzyskie zawody w skokach przez przeszkody, regionalne zawody w skokach przez przeszkody oraz towarzyskie zawody w powożeniu zaprzęgami (początek o godz. 14.00). 
 
Tego dnia dzieci będą miały okazję bawić się na trampolinach, dmuchańcach, przejechać się na kucyku i zrobić sobie zdjęcie w fotobudce. Oprócz tego czas umili maluchom animatorka Nela i sokolnik, który zaprezentuje piękne ptaki. Chętni odwiedzą obóz rycerski. Organizatorzy mają również dla dzieci wiele upominków oraz nagród. 
Projekt nowoczesnego domu - co się pod tym dzisiaj...
Sportowy sukces drużyny z Domu Pomocy Społecznej w...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 16 sierpnia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.