Gwiazdkowy Turniej dla najmłodszych przedszkolaków

Turniej Karate

W Klubie Sportów i Sztuk Walk w Turku odbył się Gwiazdkowy Turniej dla najmłodszych przedszkolaków z sekcji 1. Pomimo panującej pandemii przy zachowaniu szczególnych środków ostrożności tradycyjnie odbyły się zawody karate i judo dla dzieci na koniec mijającego roku i rozpoczęcie nowego roku. Zawodnicy zostali podzieleni na grupy wiekowe dziewcząt i chłopców w zależności od stopnia wyszkolenia.

Nad sprawnym przebiegiem czuwali rodzice trenujących dzieci i sędzia główny shihan Dariusz Jasiakiewicz 5 dan.

Najlepsi otrzymali dyplomy i medale pozostali nagrody pocieszenia, wyniki :
1 miejsce wywalczyli – Natalia Kaczorowska, Krystian Karczewski, Dawid Sobiś, Patryk Janaszkiewicz,
2 miejsce zdobyli- Jan Szymański, Marcel Kaczmarzyński, Filip Michalak, Alicja Kuzioła,
3 miejsce zajęli – Maja Niziałowska, Oskar Zioła, Miłosz Kuzioła, Kuba Raźniewski, Kryspian Pawlic.

Podziękowania dla sponsorów Burmistrza, Turku, Wójta Gminy Tureek, firmie Maks Pol, Budros Anhydryt, Bogdan Pastuszko EUCO – odszkodowania, Radny Miejski Paweł Kwiatkowski, PGKiM Turek, Sklep Budowlany Faktor, Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Rehabilitacji Eweliny Białek Krzyżanowskiej, Getec Turek.
Pragniemy poinformować , że Klub Jako jedyny w Turku posiada licencję Polskiego Związku Karate i jest zwolniony z zakazu prowadzenia treningów w okresie kwarantanny narodowej. Zajęcia odbywają się w ramach przygotowania do współzawodnictwa sportowego dzieci, młodzieży i dorosłych – treningi zgodnie z grafikiem szczegóły na www.karate.turek.net.pl
Kryształowe gwiazdy dla policjantów z Turku
Tuliszków: Niebezpiecznie na drodze. Kobieta poszk...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 26 listopada 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.